V létě na vodě - v zimě na sněhu

Červen 2006

Svitava-Oslava 2006

28. června 2006 v 18:52 | Zevl |  Akce na vodě
Ahoj vodáci i nevodáci.
V sobotu 4.června a neděli 5.června jsme měli naplánováno sjíždět řeky Jihlavu a Svratku, ale zjistili jsme, že na Svratce nebudou pouštět vodu, tak jsme pátrali po alternativách a objevili hnedle dvě Svitavu a Oslavu. Rozhodli jsme tedy, že v sobotu pojedeme Svitavu a neděli Jihlavu, na které byl průtok i bez vypouštění přehrady dostatečný.
V neděli jsme se rozhodli změnit náš plán a odložit Jihlavu na příští rok, protože se poštěstí jednou za 10let aby byl dostatek vody pro sjetí Oslavy.
Tak nakonec místo Jihlavy a Svratky jsme jeli Svitavu a Oslavu ;-)) , ale nikdo z nás toho určitě nelituje, jsou to pěkné řeky které se poštěstí sjet opravdu jen nednou za dlouhý čas. Navíc počasí nám celkem na tu bídu přálo, pršelo opravdu jen sporadicky a v neděli když jsme nasedali do lodí už nepršelo vůbec.
Takže fajn super víkend s výšlapem na "Nový hrad u Adamova.

Moravice 21.-22.květen 2006

26. června 2006 v 20:18 | Zevl |  Akce na vodě
Ahóóój všem!
Urval jsem zas kousek času, tak vám v rychlosti popíšu a přidal sem i do galerie pár fotek.
Moravici jsme jeli 2dny od hráze přehrady Kružberk do Hradce nad moravicí s přespáním v pěkném kempu u vody kousek od obce Podhradí.. Počasí nám vcelku přálo až na pár kapek z oblohy. :)

Nové fotky z Moravy

22. června 2006 v 21:29 | Zevl |  Akce na vodě
Ahoj lidičky konečně jsem se dostal k par fotkám z vody, tady je moje již letošní 3akce Červnová Morava , více v galerii. PS: fotky z prvních 2 se mi snad brzo podaří přebrat a umístit. :)
jeli jsme o vikendu 17-18června z Mohelnice do Olomouce
počasí nám mimořádně přálo, a celé dva dny byly slunečné
kdo měl zájem mohl si vyzkoušet i lezení po umělé stěně