V létě na vodě - v zimě na sněhu

Hledají se Lyžaři!

27. ledna 2007 v 10:28 | Zevl |  Akce na sněhu
Po loňských (ale už i letošních) zkušenostech s kamarády rádoby lyžaři, kteří se už nemohou dočkat na to až budou moci jet lyžovat , ale vždy jim do toho něco vleze (obvyklá výmluva je např.:nemám teďka peníze, nemám nabroušené lyže, musím se učit a podobně), jsem se rozhodl najít opravdové lyžaře , kteří si opravdu budou ochotni udělat čas na svůj koníček a budou s námi jezdit pravidelně minimálně jednou za 2týdny na víkend a občas i přes týden (když bude v práci volno, nebo např. napadne nový prašan ;-D ).
Jezdíme hlavně na Vrátnou (máme zakoupeny celosezonní skipasy) a to nejraději do lokality Chleb na náš oblíbený freeride kterej milujeme ze všeho nejvíc, ale když nejsou ideální podmínky spokojíme se i s upravenou sjezdovkou na Pasekách nebo na Grůni.
Jsme zatím pouze dva stálí účastníci, zdá se nám škoda plně nevyužít naše velkoprostorové vozy WV Transporter pro 9osob a Ford Galaxy pro 7osob, ale zase nechceme strávit vždy celý týden obtelefonováváním všech těch dychtivých lyžařů, kteří nakonec sedí doma. Proto hledáme spolehlivé osoby kteří jen neslibují, ale i jednají.
Takže ať už jste odkudkoli, vyjíždíme vždy cca 5.30 z Přerova a můžeme vás kdekoli při cestě přibrat. Jediná naše podmínka je příspěvek na spolujízdu a naše dlouhodobější přátelství.
Máte-li tedy zájem ozvěte se prosím na
tel: 608 206 600
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama